alkan palet

HAKKIMIZDA

alkan palet

Alkan Palet

  İlk üretimine 2000 yılında başlamış olup 2006 yılında seri üretime ve profesyonel ekipmanlarıyla daha da büyümüştür. 3.400 metrekare kapalı alan 11.500metrekare açık alan üzerine kurulu olan fabrikamız geniş ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

Zamanında teslimatlarıyla müşterilerine üstün hizmet vermek için elinden geleni yapan ALKAN PALET bu yönde kusursuz ve kaliteli ürün hizmetivermektedir. Paletlerin üretiminden sonra kalite kontrolleri yapılarak ısıl işlem fırınına konulur. Burada yüksek sıcaklıklara maruz kalarak böceklenmesi önlenmektedir. Bu ısı değeri ahşap malzemelerde görülen ve larvası ısıya karşı en dayanıklı böcek olan sirex böceği larvasının öldürülebileceği değerdir.2015 yılında ISO 9001 2015 kalite belgesine sahip olarak kaliteye ne kadar önem verildiği görülmektedir. 

Sonuç olarak

Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı hareket ederek, müşteri istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden yeni ürünler ekleyerek, ürün ve hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlayarak,sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, bütün çalışanların aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, kalite yönetim sistemine uyma ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesini taahhüt ederiz.